Blanka Horáková, Poděbrady

„Vážený pane primáři, dnes jsem byla u Vás na klinice v Pardubicích na prvotním vyšetření v souvislosti s mými problémy se sklivcem, zákalky v oku, které mne trápí mnoho let. Zcela náhodou jsem při hledání na internetu objevila Vaši kliniku a rozhodla se svěřit do Vašich rukou. Ráda bych Vám sdělila, že můj dojem z první návštěvy byl skvělý. Už přijetí na recepci, asistentky, sestry, prostředí, vše tak milé a uklidňující. A Vy osobně jste příkladem toho, jaký by měl lékař být. Vyzařuje z Vás klid, pohoda, lidství, zájem o problémy pacienta a profesionalita. Vůbec to není obvyklé, ani na soukromých klinikách, kde si člověk nadstandartní péči hradí, proto je třeba tyto Vaše kvality vyzvednout. Velmi Vám děkuji. Na viděnou při operaci, kdy otevřete jedno mé oko :). Slogan Vaší kliniky se mi nesmírně líbí. Srdečně zdraví“

Blanka Horáková, Poděbrady

Vážený pane doktore Kordo,

 ráda bych Vám i tentokrát poděkovala za Vaši péči při dnešní operaci i za milé, užitečné dárečky. Brýle jsem ihned použila (viz foto již v Poděbradech). Já jsem pro Vás rovněž měla drobnost z Poděbrad, ale osobní předání v hektický operační den nebylo možné.

Operace pro mne byla překvapením z hlediska délky i velké pohody. Měla jsem obavy, že budu vidět vše, co se mi v oku děje, že se oko bude bránit a nějakou rychlou nevhodnou reakcí si mohu ublížit. Nic z toho se nepotvrdilo a jsem tomu ráda. Klidný hlas operatéra dokáže vytvořit pocit jistoty a důvěry.

Po minulé konzultaci na klinice jsem Vám napsala e-mail na Vaši osobní adresu i adresu kliniky a bylo mi velmi líto, že na něj nikdo nereagoval. Jsem alespoň ráda, že si má slova uznání mají možnost přečíst další Vaši potencionální klienti na nástěnce.

Jinak bych Vám ráda poblahopřála k Vaší kolegyni, paní Lence Rybářové, která na mne svou kompetentností dělá opravdu ten nejlepší dojem. Během telefonického hovoru minulý týden rozptýlila mé poslední obavy před operací. Rovněž dnes jsem se ráda svěřila do její péče. Poděkujte rovněž, prosím, mým jménem Vašemu kolegovi, panu MUDr. Spíškovi, který mne spolu s Vámi dnes operoval.

Zítřejší kontrola v Pardubicích by, jak mi bylo sděleno, bohužel nebyla u Vás, proto jsem nakonec  změnila svůj úmysl jet do Pardubic a zvolila variantu návštěvy své oční lékařky v Poděbradech. Cítím se velmi dobře, na pravém ještě přelepeném oku jako bych lehce viděla mozaikový polokruh dole. Jsem velmi zvědava na zítřejší začátek nového vidění :).

Minule jsem Vám slíbila, že pokud se mi dle Vašeho hesla otevřou oči, ráda bych Vás pozvala jako výraz poděkování na večeři. Své slovo se vždy snažím dodržet, tedy i nyní. Záleží na Vás, milý pane doktore, zda budete mít chutˇa zda si ve svém náročném programu najdete samozřejmě čas. Poděbrady jsou milé městečko, ale vzhledem k nedostatku Vašeho času je možné volit i Pardubice.

Kolegu, který mne z Pardubic dovezl, jsem v Poděbradech pozvala na oběd a připili jsme si na naše skvělé lékaře a milé lidi. Ten přípitek (viz příloha) je na Vás, pane doktore. Opravdu jsem netušila, že na operaci zákalků někdy najdu odvahu:).

Srdečné pozdravy a velké díky. A nyní už běžím odpočívat, práce počká.

Blanka Horáková, Poděbrady, 16. června 2016

Copyright © 2004 - 2021 OFTEX, s.r.o. | Contact | Personal data protection | Conditions for use | Created by marketing&advertising agency PAREXPO